مشاوره و سفارش:  واتس‌اپ  تلگرام

خدمات

خدمات دارالترجمه رسمی آبتین

خدمات

ترجمه رسمی اسناد و مدارک

دفتر ترجمه رسمی آبتین، با پروانه تاسیس شماره ۶۲۶ قوه قضائیه، افتخاردارد با همکاری متـرجمان رسمی قـوه قضاییه و جمعی از متخصصان و اساتید فن ترجمه و مشاوران حقـوقی، خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک را با بالاترین کیفیت به کلیه زبانها و خدمات مربوط به تأیید رسمی آنها توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه و وزارت خارجه ارائه نماید.
ترجمه رسمی مدارک تابع قوانین و رویه ‌های ابلاغی از اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
روند تأیید ترجمه رسمی مدارک حداقل ۲ روز کاری به طول می انجامد. این مدت شامل مدت زمان لازم برای ترجمه مدارک نمی شود.
وجود اصل تمامی اسناد و مدارک در طول روند ترجمه و تایید الزامی است.

به نکات ذیل جهت ترجمه و تایید رسمی اسناد و مدارک توجه داشته باشید:

– وجود اصل تمامی اسناد و مدارک در طول روند ترجمه و تایید الزامی است.
– ارائه مدارک مکمل جهت تایید اسناد اصلی در صورت لزوم.
– ارائه کپی صفحه اول پاسپورت یا اسپل صحیح اسامی مورد نظر مشتری در هر مدرک ضروری است.

ترجمه غیر رسمی / دارالترجمه رسمی آبتین / دفتر ترجمه رسمی آبتین
دفتر ترجمه رسمی آبتین با ارائه خدمات الکترونیکی ترجمه غیر رسمی انواع متون با همکاری مجموعه ای از بهترین مترجمان در تمام زمینه های عمومی و تخصصی، خدماتی مطمئن، سریع و با کیفیت در عرصه ترجمه به زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، عربی، ایتالیایی، اسپانیولی، پرتغالی، چینی، ترکی استانبولی و … در هر نقطه از ایران و جهان تحت پوشش شبکه اینترنت فراهم نموده است.

ترجمه متن های بازرگانی و اداری، ترجمه مقاله های تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه وب سایت متناسب با بودجه شما در هر اندازه در تخصص ماست.
امکان ثبت سفارش آنلاین، انتخاب زمان تحویل ترجمه، کیفیت و گارانتی ۴۸ ساعته متون ترجمه شده، رفتار مسئولانه و پاسخگویی ۲۴ ساعته، از امکانات ویژه این دفتر ترجمه میباشد.

ترجمه شفاهی و اعزام مترجم همزمان
دفتر ترجمه رسمی آبتین خدمات مرتبط با اعزام مترجم همزمان برای پروژه های علمی، صنعتی و توریستی و کنفرانس ها و همایش های بین المللی در سراسر ایران و جهان، ارائه می دهد و آماده همکاری در تمامی زمینه ها با ادارات، شرکت ها، ارگان ها، آژانس های مسافرتی و موسسات توریستی و گردشگری، مهاجرتی و اعزام دانشجو با نرخ ویژه میباشد و با توجه به اهمیت ترجمه همزمان در کسب و کار، با مجموعه ای از متخصصین توانمند، سرویس ترجمه همزمان را جهت یاری رساندن به تمامی سازمانها و ارگانهایی که به مترجمینی مسلط و رازدار نیاز دارند، راه اندازی نموده است که خدمات تخصصی جهت انجام امور بازرگانی، قراردادهای اخذ نمایندگی، ثبت سفارش، جلسه های تجاری، کنفرانس ویدئویی و … به علاقه مندان ارائه می نماید.

ترجمه فوری مدارک حتی ایام تعطیل
تحویل مدارک و ترجمه ها به شهرستانها توسط پست پیشتاز
ما با درک حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارک شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ترجمه کرده، و در اختیارتان قرار می دهیم.

ترجمه فوری، ترجمه رسمی فوری، ترجمه غیر رسمی فوری، ترجمه آنلاین حتی در ایام تعطیل

زبان های فعال دارالترجمه رسمی آبتین / دفتر ترجمه رسمی آبتین
ترجمه رسمی اسناد و مدارک و ترجمه غیر رسمی انواع متون به زبان های انگلیسی، آلمانی، روسی، ایتالیایی، اسپانیولی، فرانسوی، عربی، ارمنی، اردو، ترکمنی، چینی، کره ای، ژاپنی، صربی، پرتغالی، بلغاری، کردی، سوئدی، نروژی، دانمارکی، ترکی استانبولی و ترکی آذری و …

تکمیل فرم سفارتها و مشاوره در خصوص شرایط اخذ ویزا

برگزاری دوره های آموزشی خصوصی و نیمه خصوصی ترجمه زبان آلمانی

 

ارائه کلیه مشاوره های لازم به شما در مورد ترجمه انواع اسناد و مدارک باعث افتخار ما و همکارانمان در دارالترجمه رسمی آبتین است.
دفتر ترجمه رسمی آبتین با حضور مستمر مترجم رسمی زبان آلمانی قادر به ارائه خدمات ترجمه رسمی فوری آلمانی و با وجود همکاران مترجم آلمانی و انگلیسی مسلط و فعال قادر به ارائه خدمات ترجمه فوری غیر رسمی آلمانی، انگلیسی، ترجمه آنلاین و با کیفیت سایر زبانهای زنده دنیا می باشد.

دارالترجمه رسمی آبتین / دفتر ترجمه رسمی آبتین به عنوان تخصصی ترین دارالترجمه رسمی آلمانی در ایران و تخصصی ترین دفتر ترجمه رسمی آلمانی در تهران فعالیت می نماید و با کادری مجرب و حرفه ای و با تکیه بر مدیریت علمی و به روز، خدمات ترجمه فوری آلمانی، انگلیسی و خدمات ترجمه فوری غیر رسمی آلمانی، انگلیسی و سایر زبانهای زنده دنیا را با کیفیتی ارزنده ارائه می نماید.
دارالترجمه رسمی آبتین آمادگی همکاری در تمامی زمینه ها با ادارات، شرکت ها، ارگان ها، آژانس های مسافرتی و موسسات توریستی و گردشگری، مهاجرتی و اعزام دانشجو و دفاتر ترجمه همکار را دارد.