مشاوره و سفارش:  واتس‌اپ  تلگرام

ترجمه مدارک تحصیلی برای سفارت آلمان

ترجمه و تایید مدارک رسمی در سفارت آلمان

ترجمه مدارک تحصیلی برای سفارت آلمان

دارالترجمه رسمی آبتین ترجمه آلمانی مدارک را انجام میدهد و هم ترجمه را به تایید دادگستری و وزارت خارجه می رساند.

تا چند ماه قبل علاوه بر ترجمه تاییدات سفارت رو هم انجام میدادیم اما در حال حاضر با توجه به اینترنتی شدن وقت سفارت از انجام تایید سفارت معذوریم.

تعداد زیادی از دانشگاههای آلمان برای بررسی مدارک تنها کپی های برابر اصل شده توسط سفارت آلمان را قبول میکنند. برای همین نیاز است که اصل یا کپی ترجمه های انجام شده را به سفارت برده و تایید نماییم.

مراحل کار برای تهیه مدارک تهیه شده به صورت زیر هست:

۱- ترجمه مدارک و کپی آنها:

ابتدا مثل همه دانشگاههای دیگر تمام مدارکی که از ما خواسته شده را ترجمه میکنیم.

ترجمه میتواند به زبان انگلیسی یا آلمانی انجام شود و بعد از ترجمه باید آنها رو کپی کنیم به این صورت که تمام ترجمه ها را به ترتیب کپی کرده و به ترتیب قرارگرفتن اصل ترجمه ها روی هم میگذاریم؛ یعنی چند سری از همه ترجمه ها به ترتیب اصل ترجمه ها.

نکته: کپی ها را منگنه نکنید! برای مرتب کردنشان از گیره کاغذ استفاده کنید چون روز تحویل مدارک ترجمه شده باید از هم جدا باشند.

۲- هزینه تایید مدارک:

برای مدارک دانشجویی در صورت وجود ایمیلی از دانشگاه با تاریخ جدید که در آن ذکر شده باشد که مدارک باید تایید بشوند،سفارت اصل ترجمه ها و تا ۵ سری از کپی ها را رایگان تایید می نماید.

در صورت نداشتن ایمیل باید مبلغ ۴۰ یورو برای مدارک دانشگاهی و ۲۰ یورو برای مدارک شناسایی پرداخت کنید.

۳- مراجعه به سفارت آلمان:

برای تایید مدارک به سفارت آلمان واقع در خیابان فردوسی مراجعه کنید.

سفارت از ۸ صبح تا ۱۱ مدارک رو تحویل می گیرد. ابتدا اصل مدارک رو تحویل می دهید، بعد اصل ترجمه ها و بعد کپی ها رو سری به سری به ترتیب ترجمه ها تحویل می دهید.

تذکر ها:

اصل مدارک رو فراموش نکنید

کپی ها باید به ترتیب قرار گرفتن ترجمه ها باشند : یعنی مثلاً اگه اول ترجمه دانشنامه بعد ریز نمرات دانشگاهی بعد پیش و بعد دبیرستان است. شما ۵ سری کپی را به همین ترتیب قرار می دهید، سری اول کپی ترجمه دانشنامه ،کپی ریز نمرات دانشگاه، کپی پیش و… و ۴ سری بعد هم به همین ترتیب. هر سری کپی رو جدا به متصدی تحویل بدهید.

برای جدا نگه داشتن سری های کپی از منگنه استفاده نکنید . میتونید از گیره کاغذ استفاده کنید.

ثبت دیدگاه